Trimite-ne o cerere

Trimite

Cariere în echipa Restaurantului Clasic

Distribuie pe
Perioada: 15 Mai 2016 - 31 Decembrie 2016
Locație: Restaurant Clasic

Posturi disponibile in Restaurantul Clasic: Barman si Bucatar.

Barman/ Ospatar
Candidatul ideal

  • Bune cunostinte in domeniu: service, set-up, etc.
  • Persoana dinamica, cu reale abilitati de comunicare
  • Capacitate organizare si planificare
  • Cunoasterea limbii engleze la nivel mediu sau avansat
  • Disponibilitate pentru lucru in ture.

Descrierea jobului:

  • Preluarea comenzilor, incasarea notelor de plata
  • Prepararea bauturilor alcoolice si racoritoare
  • Servirea clientilor, curatarea meselor
  • Cunoasterea meniului
  • Aranjarea meselor

Bucatar

  • Experienta minim 3 ani in cadrul unei bucatarii
  • Diploma de calificare in domeniu
  • Seriozitate, punctualitate
  • Capacitate de lucru cu termene limita, in conditii de stress, spirit de echipa
  • Prezenta agreabila, amabilitate, solicitudine
  • Atitudine pozitiva si concilianta in relatiile cu clientii si colegii
  • Postul presupune implicare si initiativa
  • Persoana riguroasa in ceea ce priveste regulile de igiena in alimentatia publica.

  • Indeplinirea sarcinilor trasate de seful direct
  • Lansarea comenzilor, urmarirea executarii lor, verificarea calitatii, montarea preparatelor, gestionarea materiei prime, lansarea comenzilor pentru aprovizionare
  • Prezenta buna si igiena personala impecabila
  • Cunoasterea tehnicilor culinare.
Trimite-ți CV-ul

Alte oferte

Christmas Delight. Petreceri de Crăciun la CARO

Perioada: 02 Noiembrie 2019 - 25 Decembrie 2019

Începe sezonul sărbătorilor de iarnă, și e momentul să cauți cel mai potrivit loc pentru petrecerea de Crăciun. Fie că vrei să petreci alături de prieteni, familie, colegi de birou și indiferent de ce planuri de petrecere ai pentru începutul iernii,&

Află mai mult

Weekend @CARO: Oferta
Weekend @CARO: Oferta "Weekend Relax"

Perioada: 01 August 2019 - 31 Decembrie 2019

Locație: CARO

Fie că vii singur, ești din provincie sau chiar din București sau ai decis să lași copiii acasă cu bunicii, te poți bucura de câteva zile pentru tine, de vineri până duminică. Pachetul include câteva surprize: mic dejun pana la 11.00, check-out

oferta weekend bucuresti
Weekend @CARO: Oferta "City Break"

Un city break inedit pentru amintiri placute :) Pachetul este gandit cu servicii complementare incluse: cu mic dejun, parcare sau transport shuttle de la Aeroportul Henri Coanda (la aterizare), acces la spa&gym  #WorldClassCaro + check-out târziu&

rezervă cameră
Tot ce e nou pe domeniul Caro direct la tine pe e-mail. Abonează-te acum!
Mă abonez
Cea mai recentă postare de pe Facebook

October 07, 2019

Atmosfera perfectă pentru business și plăcere într-o singură camera. La #Caro fiecare experiență este impecabilă, ca de fiecare dată. #HotelCaro #CaroCorporate

Citește mai mult pe Facebook >>
Avantaje la rezervări directe

Rezervă-ți camera pe site-ul nostru! Ai cel mai mic tarif garantat și bonusuri incluse.

Awards
Social
Telefon +40-21-208 61 00
Fax +40-21-208 61 01
Adresă Bd. Barbu Văcărescu 164A, Sector 2, București, 020285