Trimite-ne o cerere

Trimite

Cariere în echipa Restaurantului Clasic

Distribuie pe
Perioada: 15 May 2016 - 31 December 2016
Locație: Restaurant Clasic

Posturi disponibile in Restaurantul Clasic: Barman si Bucatar.

Barman/ Ospatar
Candidatul ideal

  • Bune cunostinte in domeniu: service, set-up, etc.
  • Persoana dinamica, cu reale abilitati de comunicare
  • Capacitate organizare si planificare
  • Cunoasterea limbii engleze la nivel mediu sau avansat
  • Disponibilitate pentru lucru in ture.

Descrierea jobului:

  • Preluarea comenzilor, incasarea notelor de plata
  • Prepararea bauturilor alcoolice si racoritoare
  • Servirea clientilor, curatarea meselor
  • Cunoasterea meniului
  • Aranjarea meselor

Bucatar

  • Experienta minim 3 ani in cadrul unei bucatarii
  • Diploma de calificare in domeniu
  • Seriozitate, punctualitate
  • Capacitate de lucru cu termene limita, in conditii de stress, spirit de echipa
  • Prezenta agreabila, amabilitate, solicitudine
  • Atitudine pozitiva si concilianta in relatiile cu clientii si colegii
  • Postul presupune implicare si initiativa
  • Persoana riguroasa in ceea ce priveste regulile de igiena in alimentatia publica.

  • Indeplinirea sarcinilor trasate de seful direct
  • Lansarea comenzilor, urmarirea executarii lor, verificarea calitatii, montarea preparatelor, gestionarea materiei prime, lansarea comenzilor pentru aprovizionare
  • Prezenta buna si igiena personala impecabila
  • Cunoasterea tehnicilor culinare.
Trimite-ți CV-ul

rezervă cameră
Tot ce e nou pe domeniul Caro direct la tine pe e-mail. Abonează-te acum!
Mă abonez
Avantaje la rezervări directe

Rezervă-ți camera pe site-ul nostru! Ai cel mai mic tarif garantat și bonusuri incluse.

Află mai mult
HOTEL CARO ESTE MEMBRU FIHR
Awards
Social
Telefon +40-21-208 61 00
Fax +40-21-208 61 20
Adresă Bd. Barbu Văcărescu 164A, Sector 2, București, 020285